Sposoby płatności

Oferujemy Państwu w sklepie Gruchotki najlepsze drewniane zabawki dla najmłodszych. Nieustannie czuwamy nad tym, aby nasz asortyment się poszerzał, a konkretne produkty spełniały oczekiwania zarówno rodziców, jak i ich dzieci. Co więcej, stale upraszczamy ścieżkę zakupową, optymalizując wszelkie procesy i zapewniamy szereg bezpiecznych sposobów płatności.

Systemem obsługującym płatności w sklepie Gruchotki jest Płatności Shoper. Jego popularność potwierdza całkowite bezpieczeństwo transakcji. W ramach tej platformy można skorzystać z preferowanej formy. Do wyboru są karty płatnicze Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro, płatności online, BLIK oraz Alior Raty. 

Decydując się na zakupy w sklepie Gruchotki, akceptują Państwo fakt stosowania przez sprzedawcę faktur elektronicznych. Tę zgodę można jednak w każdym momencie wycofać.

Jeśli dokonują Państwo zakupów w sklepie Gruchotki, zachęcamy do zapoznania się z zapisami szczegółowego regulaminu. Można odnaleźć w nim wiele cennych informacji, a także odpowiedzi na nurtujące pytania. Umieściliśmy go na naszej stronie, aby wszyscy klienci mieli do niego nieograniczony dostęp.

Wyciąg z regulaminu sklepu

§ 5 PŁATNOŚCI

  1. Za złożone zamówienie można zapłacić za pośrednictwem platformy płatniczej: Płatności Shoper (dostępne formy płatności: Karty płatnicze: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro; Płatności online; BLIK; Alior Raty. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.
  2. W przypadku wybrania przez Kupującego płatności z góry, za zamówienie należy zapłacić w terminie 1 Dnia roboczego od złożenia zamówienia.
  3. Sprzedawca informuje, że w przypadku niektórych metod płatności, ze względu na ich specyfikę, opłacenie zamówienia tą metodą jest możliwe wyłącznie bezpośrednio po złożeniu zamówienia.
  4. Kupujący dokonując zakupów w Sklepie akceptuje stosowanie faktur elektronicznych przez Sprzedawcę. Kupujący ma prawo wycofać swoją akceptację.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl