Czas i koszty dostawy

Nasz sklep z zabawkami drewnianymi zaprasza do składania zamówień! Oferujemy wysyłkę zamówionych produktów nawet w 24 godziny! Realizując większe zakupy, prosimy pamiętać, że czas wysyłki zabawek będzie uzależniony od dostępności wszystkich produktów i może wynieść do 5 dni roboczych. Dlatego – jeśli zależy Państwu na szybkim dostarczeniu zamówionych towarów – warto zorientować się, czy któraś zabawka nie opóźni wysyłki, z uwagi na podany dłuższy termin dostawy - szacunkowy czas wysyłki jest wskazany na karcie produktu.

Na czas wysyłki zamówionych przez Państwa towarów wpływa także sposób płatności – jeśli wybrana została szybka płatność online, zrealizujemy zamówienie niezwłocznie po otrzymaniu wpłaty. Jeśli płacicie Państwo kartą płatniczą, decydującym momentem jest pozytywna autoryzacja transakcji – wtedy przystępujemy do kompletowania paczki.

Sklep Gruchotki.pl zobowiązuje się do dostarczenia zamawianych towarów bez żadnych wad – jeśli mają Państwo wątpliwości dotyczące stanu otrzymanych produktów, warto zajrzeć do zakładki – Zwroty i Reklamacje. Jednak zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać zabawki w nienagannej kondycji.

Nasze produkty wysyłamy wyłącznie na terytorium Polski. Możecie Państwo wybrać najlepszy sposób dostawy – za pośrednictwem firmy kurierskiej lub do wskazanego paczkomatu InPost. Pierwszą lub drugą opcję warto wybrać, jeśli zależy Państwu na dostawie pod konkretny adres – paczka trafi bezpośrednio pod wskazany adres. Paczkomaty są korzystniejsze, jeśli priorytetem jest odbiór przesyłki o dowolnej porze dnia.

 

Operator Rodzaj przesyłki Waga Wartość zamówienia brutto Koszt dostawy brutto
Paczkomaty InPost paczka do 5 kg do 349,99 PLN 9,90 PLN
od 350,00 PLN 0,00 PLN

Paczkomaty InPost

- za pobraniem

paczka do 5 kg do 349,99 PLN 15,90 PLN
od 350,00 PLN 0,00 PLN
Kurier InPost

 

paczka

 

do 30 kg do 349,99 PLN 19,90 PLN
od 350,00 PLN 0,00 PLN

Kurier InPost 

- za pobraniem

 

paczka

 

do 30 kg do 349,99 PLN 22,90 PLN
od 350,00 PLN 0,00 PLN

 


Wyciąg z regulaminu sklepu

§ 6 REALIZACJA ZAMÓWIENIA

  1. Sprzedawca jest obowiązany do dostarczenia towaru bez wad.
  2. Termin realizacji zamówienia wynosi do 5 Dni roboczych.
  3. W przypadku, gdy Kupujący wybrał płatność z góry za zamówienie, Sprzedawca przystąpi do realizacji zamówienia po jego opłaceniu. W przypadku płatności kartą płatniczą, termin dostawy liczony jest od momentu pozytywnej autoryzacji transakcji.
  4. W sytuacji, gdy w ramach jednego zamówienia Kupujący zakupił towary o różnym terminie realizacji, zamówienie zostanie zrealizowane w terminie właściwym dla towaru o najdłuższym terminie.
  5. Towar dostarczany jest wyłącznie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
  6. Towary zakupione w Sklepie dostarczane są w zależności od tego jaką metodę dostawy wybrał Kupujący:
    • Za pośrednictwem firmy kurierskiej
    • Do paczkomatów InPost
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl