• Rabaty na zawsze!

Oferta Rabaty na zawsze!

Do kogo skierowana jest oferta?

Ofertę Rabaty za zawsze! kierujemy do naszych wszystkich stałych klientów. Chcemy w ten sposób odwdzięczyć się Wam, Drodzy Klienci, za dokonywanie kolejnych zakupów w naszym sklepie. Fakt, że do nas wracacie jest najlepszą recenzją naszej pracy.

Rabaty na zawsze - co za ile?

Zasady oferty są bardzo proste. Liczy się łączna wartość zamówień, które złożyliście w naszym sklepie. Sumowane są zamówienia ze statusem Zrealizowane, a więc takie, które zostały opłacone i dostarczone. Po przekroczeniu określonej sumy dołączysz do grupy szczęśliwców nagrodzonych stałym rabatem na zakupy w naszym sklepie. Maksymalnie można uzyskać nawet 5% stałego rabatu! Poniżej możesz zobaczyć jakie są kolejne progi.

 
Suma zrealizowanych i opłaconych zamówień Rabat
1000 PLN 1 %
2000 PLN 2 %
3000 PLN 3 %
4000 PLN 4 %
5000 PLN 5 %


Czy trzeba mieć zarejestrowane konto?

Tak, aby skorzystać z oferty Rabaty na zawsze! trzeba się zarejestrować w naszym sklepie. Wynika to z tego, że musimy mieć pewność co do tego, które zamówienia powinniśmy wziąć pod uwagę przy kalkulowaniu rabatu dla Ciebie.

Co z zamówieniami Anulowanymi oraz Zwróconymi?

Takie zamówienia nie są uwzględniane podczas obliczania przynależnego rabatu.

Czy ten rabat łączy się z innymi promocjami?

Tak, rabaty określone w ofercie Rabaty na zawsze! mogą się łączyć z innymi promocjami, jeśli warunki tych promocji również to dopuszczają.