• Zawieszki do łóżeczek

Papugi to jedne z ulubionych ptaków wszystkich dzieci. Są kolorowe i potrafią mówić, wszyscy o tym wiedzą. Nasza papużka jest wykonana ręcznie z drewna i również ręcznie malowana w piękne kolory. Przy pociągnięciu za sznurek, poruszają się jej skrzydła, a ptak sprawia wrażenie lotu. Zabawka wspiera rozwój kreatywności, rozbudza ciekawość i wyobraźnię u dzieci.
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Ostatnia sztuka!
Waga 0.25 kg.
59.00
„Bociek, bociek leci…” ciekawe do kogo przyleci? Nasz bociuś jest drewniany, ręcznie malowany i może zamieszkać w pokoju waszego malucha. Przy pociągnięciu za sznurek, poruszają się jego skrzydła, a ptak sprawia wrażenie lotu. Zabawka wspiera rozwój kreatywności, rozbudza ciekawość i wyobraźnię u dzieci.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
„Po podwórku chodzą kaczki, wszystkie bose nieboraczki…”, a nasza kaczuszka nie chodzi, tylko lata. Jest wykonana ręcznie z drewna i również ręcznie malowana. Przy pociągnięciu za sznurek, poruszają się jej skrzydła, a ptak sprawia wrażenie lotu. Zabawka wspiera rozwój kreatywności, rozbudza ciekawość i wyobraźnię u dzieci.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
„My jesteśmy pszczółki małe, stroje mamy doskonałe, bzzzzz…” tak śpiewają na pewno te małe pożyteczne owady na łące. Nasza pszczoła nie śpiewa, ale za to jak wygląda! Wykonana jest z drewna, ręcznie malowana i może zamieszkać w pokoju waszego malucha. Przy pociągnięciu za sznurek, poruszają się jej skrzydła, a owad sprawia wrażenie lotu.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny