• Tropiciel - memory edukacyjne

Gra Tropiciel jest przeznaczona dla dwóch lub więcej osób, dzięki czemu korzystnie wpływa na rozwój umiejętności społecznych (uczy cierpliwości przy oczekiwaniu na swoją kolej oraz przestrzegania określonych zasad). Stanowi doskonały trening pamięci wzrokowej i spostrzegawczości, a także myślenia logicznego i strategicznego. Jest również formą sprawdzania refleksu i ułatwia proces doskonalenia małej motoryki i koordynacji wzrokowo-ruchowej.

Grupa wiekowa powyżej 3 lat
55.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 5 sztuk lub więcej
Waga 0.34 kg
Zostaw telefon

Gra Tropiciel jest przeznaczona dla dwóch lub więcej osób, dzięki czemu korzystnie wpływa na rozwój umiejętności społecznych (uczy cierpliwości przy oczekiwaniu na swoją kolej oraz przestrzegania określonych zasad). Stanowi doskonały trening pamięci wzrokowej i spostrzegawczości, a także myślenia logicznego i strategicznego. Jest również formą sprawdzania refleksu i ułatwia proces doskonalenia małej motoryki i koordynacji wzrokowo-ruchowej. Gra Tropiciel pozwala praktykować umiejętność prawidłowej orientacji w przestrzeni (zapamiętywanie układu kart, pozycji wybranego kafelka – rząd, kolumna). Może zostać użyta do ćwiczeń lewopółkulowych (sekwencje). To pomoc, którą można wykorzystywać dla różnych grup wiekowych, dopasowując wersję i stopień trudności. Pozwala nabyć ogólną wiedzę na temat zwierząt i ich nazewnictwa.

Cechy zabawki

  • produkt ekologiczny
  • zabawka wolna od wszelkich szkodliwych substancji
  • odpowiednia dla dzieci powyżej 3 roku życia

Zestaw zawiera

  • 8 kart informacyjnych (wykonanych ze sklejki drewnianej o wymiarach 9,0 x 9,0 cm)
  • 8 par kafelków z wizerunkami zwierząt (wykonane z drewna o wymiarach 4,0 x 4,0 cm)
  • 8 par kafelków ze śladami/tropami zwierząt (wykonane z drewna o wymiarach 4,0 x 4,0 cm)
  • instrukcję
  • opakowanie w formie bawełnianego worka (o wymiarach 16,0 x 22,0 cm).

Certyfikaty

Zabawka odpowiada standardom UE (znak CE) oraz wymogom bezpieczeństwa zabawek (atest EN 71 na podstawie dyrektywy 2009/48/WE).

Użytkowanie

Zabawkę należy przecierać wilgotną szmatką lub myć płynem do dezynfekcji zabawek.

Uwaga: To nie jest produkcja taśmowa. Jest to małe dzieło sztuki. Ponieważ wszystkie artykuły są wytwarzane i malowane ręcznie, charakteryzują się niepowtarzalnością i mogą się między sobą nieznacznie różnić. 

Jestem szczęśliwa, że trafiłam na grę „Tropiciel”, ponieważ zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym temat zwierząt i ich śladów jest szczególnie chętnie omawiany z dziećmi.  Ta gra sprawdzi się podczas zabawy w domu, w czasie rodzinnej uroczystości, gdzie większa ilość dzieci może brać w niej udział, oraz w przedszkolu podczas pracy indywidualnej czy pracy zespołowej. Jest to także okazja do rozwoju umiejętności społecznych.

Zdecydowanie polecam ten produkt. Nie mam żadnych uwag. Co więcej, jak dla mnie w tematyce śladów zwierząt jest on numerem jeden na stworzonej już liście produktów wartych uwagi. (...)

Marzena, zaczytana.com.pl

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci