• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Lupo Toys

Lupo Toys - drewniane zabawki o ponadczasowej estetyce

Historia Lupo Toys rozpoczęła się w latach 40. dwudziestego wieku. Firma wywodzi się z przydomowego warsztatu, gdzie powstawały pierwsze unikatowe zabawki z drewna. Wyroby sygnowane tą marką nawiązują do magii i niepowtarzalności produktów sprzed lat. Przedsiębiorstwo stawia się tym samym w opozycji do wszechobecnego plastiku, a także akcesoriów produkowanych na masową skalę. Aktualnie Lupo Toys korzysta z najnowocześniejszych maszyn odpowiadających za obróbkę drewna, ale wciąż nie zapomina o swoich korzeniach. Właśnie dlatego ostateczny sznyt każdej zabawce nadaje człowiek czuwający nad jej nienaganną jakością i wspaniałym wyglądem.

Manufaktura zabawek Lupo Toys oferuje produkty o niespotykanym wzornictwie. Widać w nich inspiracje czerpane z sędziwych wyrobów, ale także zaangażowanie i pasję przekładające się na ponadczasową estetykę. Proces produkcji rozpoczyna się od koncepcji i wykonania prototypu. Projektanci Lupo Toys obserwują otaczający świat, wsłuchują się w głosy dorosłych oraz dzieci, a następnie spod ich rąk wychodzą zabawki zachwycające wszystkich. Zanim jednak trafią do najbardziej wymagających, najmłodszych klientów, przechodzą szereg testów. W związku z tym cały asortyment firmy jest bezpieczny dla zdrowia.

Produkty Lupo Toys czerpią z tradycyjnych trendów i nowoczesnych rozwiązań

Zabawki Lupo Toys odznaczają się prostotą i naturalnym charakterem. Są pozornie nieskomplikowane, a jakże przyjemne dla oka. Ich bezpretensjonalność nie jest jednak przypadkowa. Gdy większość produktów dla dzieci gwarantuje podanie im wszystkiego na tacy, wyroby Lupo Toys wymagają kreatywności. Dzięki temu podopieczni kształtują swoją wyobraźnię, nabywają cenne umiejętności i harmonijnie się rozwijają. Można zatem wysnuć tezę, że osoby korzystające z drewnianych zabawek tej marki wyrastają na pewnych siebie i otwartych na świat nastolatków, a następnie dorosłych. Warto zatem zainwestować w ich zakup, zapewniając swojemu potomkowi świetlaną przyszłość.
89.00 -27% 65.00