• Lajkonik - drewniany lajkonik do zabawy

Symbol: 12601

Drewniany lajkonik to doskonała zabawka zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Lajkoniki to klasyki wśród dziecięcych zabawek, które rozwijają wyobraźnię i sprawność ruchową oraz dają mnóstwo możliwości! Na drewnianym lajkoniku można hasać po domu lub też zabrać go na spacer, poczuć się jak rycerz czy też ranczer hodujący konie – pomysłów jest w bród i z pewnością każdy maluch doskonale będzie wiedział, jak się zaopiekować drewnianym lajkonikiem!

Brak towaru
79.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 15.9
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost - pobranie 15.9
Kurier InPost 19.9
Kurier DHL 19.9
Kurier InPost - pobranie 22.9
Kurier DHL - pobranie 22.9
Dostępność Brak towaru
Waga 0.9 kg
Zostaw telefon

Lajkonik - drewniany lajkonik do zabawy - Tarnawa

A cóż to? Niemożliwe! Zachwyt babć i dziadków gwarantowany – taki powrót do przeszłości wywołuje łezkę w oku. Ale i maluch będzie zachwycony – na widok drewnianego lajkonika od razu wyobraźnia szybciej bryka!

Wio koniku, a jak się postarasz…

No dobrze, dosyć tego rymowania! Koń, jaki jest, każdy widzi. Drewniany lajkonik to doskonała zabawka zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek.Lajkoniki to klasyki wśród dziecięcych zabawek, które rozwijają wyobraźnię i sprawność ruchową oraz dają mnóstwo możliwości! Na drewnianym lajkoniku można hasać po domu lub też zabrać go na spacer, poczuć się jak rycerz czy też ranczer hodujący konie – pomysłów jest w bród i z pewnością każdy maluch doskonale będzie wiedział, jak się zaopiekować drewnianym lajkonikiem!

Prosta forma, a tyle radości! Drewniany lajkonik to zabawka, która zmobilizuje dziecko do większej aktywności oraz kreatywności, a jego piękne, solidne wykonanie sprawi, że stanie się pamiątką na wiele lat, którą ze wzruszeniem będzie można przekazać następnemu pokoleniu…

Wymiary produktu

23,0 x 23,5 x 106,0 cm

Cechy zabawki

  • zestaw składa się z drewnianego lajkonika na kiju
  • wykonany z najwyższej jakości drewna liściastego od certyfikowanych dostawców FSC®
  • wykończony bezpiecznym, nietoksycznym olejem
  • dokładnie oszlifowany, przyjemny w dotyku, by sprawić radość i zapewnić bezpieczeństwo
  • produkt ekologiczny
  • zabawka wolna od wszelkich szkodliwych substancji
  • odpowiedni dla dzieci powyżej 3 roku życia

Certyfikaty

Zabawka odpowiada standardom UE (znak CE) oraz wymogom bezpieczeństwa zabawek (atest EN 71 na podstawie dyrektywy 2009/48/WE).

Użytkowanie

Zabawkę należy przecierać wilgotną szmatką lub myć płynem do dezynfekcji zabawek.

Uwaga: To nie jest produkcja taśmowa. Jest to małe dzieło sztuki. Ponieważ wszystkie artykuły są wytwarzane i malowane ręcznie, charakteryzują się niepowtarzalnością i mogą się między sobą nieznacznie różnić. 

Kolor niebarwione drewno
Grupa wiekowa powyżej 3 lat (3+)
Kraj produkcji Polska
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.