• Fioletowy pierścień zręcznościowy

Symbol: 12061

Zabawka fioletowy pierścień zręcznościowy to doskonały trening manualny, który uczy refleksu oraz świetna zabawa dla dzieci i rodziców. Jest bardzo wciągająca – można bawić się nią godzinami i w ogóle się nie nudzi. Zabawa polega na podrzucaniu kulki w taki sposób, by gładko trafiała w pierścień, co wymaga również skupienia i koncentracji. Fioletowy pierścień zręcznościowy ćwiczy więc nie tylko motorykę dziecka, ale także jego umysł. Uczy zręczności i pokazuje, że trening naprawdę czyni mistrza.

Brak towaru
29.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 9.9
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 9.9
Paczkomaty InPost - pobranie 15.9
Kurier InPost 19.9
Kurier DHL 19.9
Poczta Polska 19.9
Kurier InPost - pobranie 22.9
Kurier DHL - pobranie 22.9
Dostępność Brak towaru
Waga 0.1 kg
Zostaw telefon

Fioletowy pierścień zręcznościowy

Zabawkafioletowy pierścień zręcznościowy to doskonały trening manualny, który uczy refleksu oraz świetna zabawa dla dzieci i rodziców. Jest bardzo wciągająca – można bawić się nią godzinami i w ogóle się nie nudzi. Zabawa polega na podrzucaniu kulki w taki sposób, by gładko trafiała w pierścień, co wymaga również skupienia i koncentracji. Fioletowy pierścień zręcznościowy ćwiczy więc nie tylko motorykę dziecka, ale także jego umysł. Uczy zręczności i pokazuje, że trening naprawdę czyni mistrza.

Fioletowy pierścień zręcznościowy sprawia, że dziecko świetnie się bawi i jednocześnie ćwiczy koordynację wzrokowo- ruchową, cierpliwość, dokładność oraz równowagę. Jest również doskonałym sposobem na wspólne spędzanie czasu rodziców i dzieci. Zabawka składa się z drewnianej obręczy wraz z uchwytem oraz przymocowanego do niej sznurka, na końcu którego umieszczona jest kulka i występuje w kilku wersjach kolorystycznych. Fioletowy pierścień zręcznościowy jest odpowiedni dla dzieci powyżej 5 roku życia.

Wymiary produktu

29,0 x 10,0 x 2,8 cm

Kulka: 0,4 cm

Cechy zabawki

  • zestaw składa się z drewnianej obręczy wraz z uchwytem oraz przymocowanego do niej sznurka, na końcu którego umieszczona jest kolorowa kulka
  • występuje w kilku wersjach kolorystycznych
  • wykonana z najwyższej jakości drewna liściastego od certyfikowanych dostawców FSC®
  • ręcznie malowana ekologicznymi farbami
  • wykończona bezpiecznym nietoksycznym lakierem
  • dokładnie oszlifowana, przyjemna w dotyku, by sprawić radość i zapewnić bezpieczeństwo
  • produkt ekologiczny
  • zabawka wolna od wszelkich szkodliwych substancji
  • odpowiednia dla dzieci powyżej 5 roku życia

Certyfikaty

Zabawka odpowiada standardom UE (znak CE) oraz wymogom bezpieczeństwa zabawek (atest EN 71 na podstawie dyrektywy 2009/48/WE).

Użytkowanie

Zabawkę należy przecierać wilgotną szmatką lub myć płynem do dezynfekcji zabawek.

Uwaga: To nie jest produkcja taśmowa. Jest to małe dzieło sztuki. Ponieważ wszystkie artykuły są wytwarzane i malowane ręcznie, charakteryzują się niepowtarzalnością i mogą się między sobą nieznacznie różnić. 

Kolor odcienie fioletu
Grupa wiekowa powyżej 5 lat (5+)
Kraj produkcji Polska
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.