• Dyski rotacyjne - gryzak, chwytak - drewniany gryzaczek

Dzięki swojej oryginalnej formie, drewniany gryzak chwytak pozwala na usprawnianie małej motoryki oraz rozwój zmysłów. Zupełnie prosta forma pozwala także na naturalne ćwiczenie koncentracji dziecka na konkretnym przedmiocie i jego działaniu, bez ryzyka przebodźcowania, co jest bardzo istotne dla spokojnego rozwijania jego umysłu.

59.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 9.9
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 9.9
Paczkomaty InPost - pobranie 15.9
Kurier InPost 19.9
Kurier DHL 19.9
Poczta Polska 19.9
Kurier InPost - pobranie 22.9
Kurier DHL - pobranie 22.9
Dostępność 2 sztuki lub więcej
Waga 0.04 kg

Zadzwoń i zamów: +48 796 911 246

Zostaw telefon

Dyski rotacyjne - gryzak, chwytak - drewniany gryzaczek - Little DOT

Powiedzenie „Im mniej, tym lepiej” świetnie sprawdza się także w kontekście zabawek dla dzieci. Jeśli wydaje się to dziwne, wystarczy spojrzeć na drewniane dyski rotacyjne – proste, minimalistyczne i zupełnie… niezwykłe!

Z duchem Montessori

Ta niepozorna zabawka dedykowana jest dzieciom od pierwszych tygodni życia. Drewniane dyski rotacyjne to doskonały sposób na to, by już od samego początku pozwalać maluchowi na rozwój zarówno zmysłowy, jak i ruchowy, zgodny z jego rytmem, bez zbędnych stymulacji. Drewniany gryzak można nie tylko wkładać do buzi, a więc ćwiczyć mięśnie twarzy i żuchwy oraz sprawdzać siłę własnego nacisku, ale przede wszystkim obracać i przekładać w rączkach, poznając różne możliwości chwytania oraz patrzeć na ruchy zabawki, gdy ta będzie się kołysała na podłodze. 

Dzięki swojej oryginalnej formie, drewniany gryzak chwytak pozwala na usprawnianie małej motoryki oraz rozwój zmysłów. Zupełnie prosta forma pozwala także na naturalne ćwiczenie koncentracji dziecka na konkretnym przedmiocie i jego działaniu, bez ryzyka przebodźcowania, co jest bardzo istotne dla spokojnego rozwijania jego umysłu. 

Wymiary produktu

6,0 x 6,0 x 9,0 cm

Zalety pomocy/zabawki:

  • wspomaga rozwój sensoryczny maluszka
  • pomocna przy ząbkowaniu
  • pomocna przy nauce chwytania
  • pomocna przy raczkowaniu
  • rozwija umiejętności wzrokowe, motoryczne i koordynację ręka-oko
  • ekologiczna i nietoksyczna
  • idealna na prezent

Produkt ręcznie wykonany z wysokiej jakości surowego drewna bukowego. Jest solidny i bezpieczny. Drewniane elementy zostały dokładnie wyszlifowane, by nie miały żadnych zadziorów, a następnie zostały zaimpregnowane naszą specjalną naturalną mieszanką wosku pszczelego i oliwy.
Do połączenia elementów i do malowania użyto bezpiecznego dla dzieci nietoksycznego kleju i farby, które spełniają wymagane normy europejskie.

Certyfikaty

Zabawka odpowiada standardom UE (znak CE) oraz wymogom bezpieczeństwa zabawek (atest EN 71 na podstawie dyrektywy 2009/48/WE).

Użytkowanie

Drewno można czyścić czystą i wilgotną szmatką, mydłem i ciepłą wodą (nie zanurzać w wodzie). Pozostawiamy do wyschnięcia na powietrzu.

By produkt dłużej zachował swój piękny wygląd, zalecamy okresowo impregnować go np. olejem kokosowym lub oliwą z oliwek.

Uwaga: To nie jest produkcja taśmowa. Jest to małe dzieło sztuki. Ponieważ wszystkie artykuły są wytwarzane i malowane ręcznie, charakteryzują się niepowtarzalnością i mogą się między sobą nieznacznie różnić. 

Grupa wiekowa powyżej 3 miesięcy (3M+)
Kraj produkcji Polska
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.