• Drewniane autka i samochodziki

Pojazdy - zabawki dla dzieci z drewna o nienagannej jakości

Atrakcyjność zabawek z drewna podkreśla ich ponadczasowość. Chętnie korzystano z nich przed laty, a obecnie wracają do łask. Rodzice pragnący dawać swoim dzieciom samochodziki o ekologicznym charakterze, które wykonano z najwyższej jakości materiałów, coraz częściej sięgają po produkty ze sklepu Gruchotki. Drewniane pojazdy są wyjątkowo różnorodne, więc łatwo zainteresować nimi dziecko w każdym wieku.

Zalety drewnianych pojazdów dla najmłodszych

Drewniane zabawki dla dzieci w formie samochodzików, autobusów lub innych pojazdów zapewniają wiele korzyści towarzyszących ich użytkowaniu. Wytworzono je w polskich manufakturach, co potwierdza staranność wykonania. Są w pełni ekologiczne, a także pozbawione szkodliwych dla zdrowia substancji. Tego rodzaju zabawki edukacyjne wspierają harmonijny rozwój potomka. Konkretne pojazdy zaprojektowano bowiem tak, aby poza frajdą oferowały również możliwość kształtowania zdolności manualnych lub zdobycia nowych umiejętności.

Jeden z samochodów z serii mini pojazdy, wzorowany na niemieckim odpowiedniku. Posiada malowany i lakierowany korpus oraz naturalne bukowe koła. Niewielkie gabaryty czynią go idealnym pierwszym samochodzikiem Twojego dziecka. Samochodzik posiada wygodny, zaokrąglony uchwyt, sprawiający, że z łatwością mogą się nim bawić dzieci już od 1 roku życia. Dzięki wyprofilowanym kółkom wykonanym z drewna, samochodzik może podróżować po niemal każdej powierzchni – salonowym dywanie, łóżku czy po blacie stołu. Nie ma dla niego żadnych ograniczeń!
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Ostatnia sztuka!
Waga 0.07 kg.
16.00
Jeden z samochodów z serii mini pojazdy, wzorowany na włoskim odpowiedniku. Posiada malowany i lakierowany korpus oraz naturalne bukowe koła. Niewielkie gabaryty czynią go idealnym pierwszym samochodzikiem Twojego dziecka. Samochodzik posiada wygodny, zaokrąglony uchwyt, sprawiający, że z łatwością mogą się nim bawić dzieci już od 1 roku życia. Dzięki wyprofilowanym kółkom wykonanym z drewna, samochodzik może podróżować po niemal każdej powierzchni – salonowym dywanie, łóżku czy po blacie stołu. Nie ma dla niego żadnych ograniczeń!
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Ostatnia sztuka!
Waga 0.07 kg.
16.00
Ciężarówka z kulą wielką, która ciągle się obraca, wypisz wymaluj nasza drewniana, ręcznie malowana betoniarka. Składa się z samochodu oraz przyczepy, złożonej z kolorowych klocków, ułatwiających dziecku naukę kolejności barw w tęczy. Klocki umożliwiają tworzenie dowolnych konstrukcji.
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Ostatnia sztuka!
Waga 0.7 kg.
69.00
Drewniany pojazd tematyczny. Wydłużony kształt oraz szereg okien to znak rozpoznawczy autobusu. Obłe otwory okien pasażerów oraz przedniej szyby kierowcy naśladuje nowoczesną linię dzisiejszych autobusów. Posiada bejcowany i lakierowany korpus oraz naturalne bukowe koła. Idealnie wpasuje się w infrastrukturę drogową tworzoną przez Twoje dziecko.
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 2 sztuki lub więcej
Waga 0.2 kg.
23.00
Jeden z samochodów z serii mini pojazdy, wzorowany na brytyjskim maluszku. Posiada malowany i lakierowany korpus oraz naturalne bukowe koła. Niewielkie gabaryty czynią go idealnym pierwszym samochodzikiem Twojego dziecka. Samochodzik posiada wygodny, zaokrąglony uchwyt, sprawiający, że z łatwością mogą się nim bawić dzieci już od 1 roku życia. Dzięki wyprofilowanym kółkom wykonanym z drewna, samochodzik może podróżować po niemal każdej powierzchni – salonowym dywanie, łóżku czy po blacie stołu. Nie ma dla niego żadnych ograniczeń!
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 2 sztuki lub więcej
Waga 0.07 kg.
16.00
Jeden z samochodów z serii mini pojazdy, wzorowany na francuskim odpowiedniku. Posiada malowany i lakierowany korpus oraz naturalne bukowe koła. Niewielkie gabaryty czynią go idealnym pierwszym samochodzikiem Twojego dziecka. Samochodzik posiada wygodny, zaokrąglony uchwyt, sprawiający, że z łatwością mogą się nim bawić dzieci już od 1 roku życia. Dzięki wyprofilowanym kółkom wykonanym z drewna, samochodzik może podróżować po niemal każdej powierzchni – salonowym dywanie, łóżku czy po blacie stołu. Nie ma dla niego żadnych ograniczeń!
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 2 sztuki lub więcej
Waga 0.07 kg.
16.00
Sporych rozmiarów drewniany samochód z podnoszonym kiprem i uchylną klapą na tyle. Świetnie sprawdzi się w transporcie klocków oraz ich kiprowania. Solidna konstrukcja i duża masa sprawia że jadąca i turkocząca wywrotka zaimponuje nawet kilkuletnim dzieciom. Koła posiadają opony, alby zwiększyć kontakt z podłożem i polepszyć ruch pojazdu. Silnik, koła oraz lampy są kolorowane i lakierowane, zderzak, podwozie i naczepa są zrobione z surowego drewna. Naczepa stanowi integralną część wywrotki.
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 2 sztuki lub więcej
Waga 1.2 kg.
119.00
Ile razy słyszeliście od Waszych maluchów: mamo jak dorosnę zostanę policjantem lub policjantką? Niewątpliwie do popularności tego zawodu wśród najmłodszych przyczynia się fakt, że jak wiadomo każdy szanujący się mundurowy jeździ radiowozem. Nasze ręcznie malowane, drewniane auto policyjne, pozwoli już dziś chociaż częściowo spełnić marzenie Waszych pociech.
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Ostatnia sztuka!
Waga 0.6 kg.
75.00
Drewniany pojazd tematyczny. Wydłużony kształt, obły zderzak wpisany w obrys oraz szereg okien to znak rozpoznawczy autobusu. Kanciaste otwory okien pasażerów oraz przedniej szyby kierowcy naśladuje dawną linię autobusów, potocznie zwanych „ogórkami”. Posiada malowany i lakierowany korpus oraz naturalne bukowe koła. Idealnie wpasuje się w infrastrukturę drogową tworzoną przez Twoje dziecko.
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 2 sztuki lub więcej
Waga 0.2 kg.
29.00
Drewniany pojazd tematyczny. Posiada malowany i lakierowany korpus oraz beczkę w naturalnym kolorze oraz 2 czarnymi wypustkami. Idealnie wpasuje się w infrastrukturę drogową tworzoną przez Twoje dziecko.
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 2 sztuki lub więcej
Waga 0.2 kg.
25.00
Są takie samochody, które mają duszę, których widok zawsze wywołuje uśmiech. Stare, poczciwe "garbuski", czy też "żuczki". Marzy o nich niejeden dorosły i chociaż te nasze stworzyliśmy z myślą o najmłodszych, to uważamy, że każdy kto czuje się "młody duchem" również może stać się posiadaczem jednego z nich. Podobnie jak Wasze dziecko. Garbus będzie dla niego zabawką wyjątkową, może być pierwszym samochodem, który pobudzi jego wyobraźnię.
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Ostatnia sztuka!
Waga 0.2 kg.
20.00
Drewniany pojazd tematyczny. Wzorowany na polskim „Żuku”, których przez dekady królował na polskich drogach. Posiada malowany i lakierowany korpus oraz naturalną pakę. Idealnie wpasuje się w infrastrukturę drogową tworzoną przez Twoje dziecko.
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 2 sztuki lub więcej
Waga 0.2 kg.
25.00