• Cysterna - zielony drewniany samochodzik

Symbol: #6230G

Drewniana zabawka w postaci cysterny to mały samochodzik przeznaczony dla dziecka powyżej pierwszego roku życia. Składa się z kolorowego korpusu i beczki z naturalnego drewna bukowego z czarnymi wypustkami. Ma prostą, bezpieczną dla dziecka konstrukcję – zapobiega połknięciu lub skaleczeniu oraz pozwala na łatwe chwytanie. Drewniana cysterna wpasuje się w infrastrukturę drogową tworzoną przez dziecko, a będąc pojazdem tematycznym, nauczy malucha nowego rodzaju samochodu. Zabawka doskonali małą motorykę i wpływa na koordynację ruchową dziecka. Sprzyja jego aktywności, ucząc najbardziej podstawowych zachowań na drodze.

26.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 9.9
Paczkomaty InPost 9.9
Paczkomaty InPost - pobranie 12.9
Kurier 19.9
Dostępność Ostatnia sztuka!
Waga 0.2 kg
Zostaw telefon

Cysterna – drewniany samochodzik

Drewniana zabawka w postaci cysternyto mały samochodzik przeznaczony dla dziecka powyżej pierwszego roku życia. Składa się z kolorowego korpusu i beczki z naturalnego drewna bukowego z czarnymi wypustkami. Ma prostą, bezpieczną dla dziecka konstrukcję – zapobiega połknięciu lub skaleczeniu oraz pozwala na łatwe chwytanie. Drewniana cysterna wpasuje się w infrastrukturę drogową tworzoną przez dziecko, a będąc pojazdem tematycznym, nauczy malucha nowego rodzaju samochodu. Zabawka doskonali małą motorykę i wpływa na koordynację ruchową dziecka. Sprzyja jego aktywności, ucząc najbardziej podstawowych zachowań na drodze.

Zabawka została wykonana ręcznie i jest barwiona naturalnymi bejcami. To produkt ekologiczny, wolny od wszelkich szkodliwych substancji. Cysterna odpowiada standardom UE oraz spełnia wymogi bezpieczeństwa zabawek. W przypadku zabrudzenia należy przecierać ją wilgotną szmatką lub umyć płynem do dezynfekcji zabawek.

Wymiary produktu

15,0 × 5,0 × 8,0 cm

Cechy zabawki

  • zabawka jest ręcznie wykonana z naturalnego drewna bukowego
  • barwiona naturalnymi bejcami
  • zabawka w 100% wyprodukowana w Polsce
  • produkt ekologiczny
  • zabawka wolna od wszelkich szkodliwych substancji
  • odpowiednia dla dzieci powyżej 1 roku życia

Certyfikaty

Zabawka odpowiada standardom UE (znak CE) oraz wymogom bezpieczeństwa zabawek (atest EN 71 na podstawie dyrektywy 2009/48/WE).

Użytkowanie

Zabawkę należy przecierać wilgotną szmatką lub myć płynem do dezynfekcji zabawek.

Grupa wiekowa powyżej 12 miesięcy
Kolor Zielony
Kraj producenta Polska
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.