• Cysterna - drewniany samochodzik

Symbol: #6230

Drewniana zabawka w postaci cysterny to mały samochodzik przeznaczony dla dziecka powyżej pierwszego roku życia. Składa się z kolorowego korpusu i beczki z naturalnego drewna bukowego z czarnymi wypustkami. Ma prostą, bezpieczną dla dziecka konstrukcję – zapobiega połknięciu lub skaleczeniu oraz pozwala na łatwe chwytanie. Drewniana cysterna wpasuje się w infrastrukturę drogową tworzoną przez dziecko, a będąc pojazdem tematycznym, nauczy malucha nowego rodzaju samochodu. Zabawka doskonali małą motorykę i wpływa na koordynację ruchową dziecka. Sprzyja jego aktywności, ucząc najbardziej podstawowych zachowań na drodze.

Brak towaru
29.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 9.9
Paczkomaty InPost 9.9
Paczkomaty InPost - pobranie 12.9
Poczta Polska 15.9
Kurier InPost 19.9
Kurier DHL 19.9
Kurier InPost - pobranie 21.9
Dostępność Brak towaru
Waga 0.2 kg
Zostaw telefon

Cysterna – drewniany samochodzik

Drewniana zabawka w postaci cysternyto mały samochodzik przeznaczony dla dziecka powyżej pierwszego roku życia. Składa się z kolorowego korpusu i beczki z naturalnego drewna bukowego z czarnymi wypustkami. Ma prostą, bezpieczną dla dziecka konstrukcję – zapobiega połknięciu lub skaleczeniu oraz pozwala na łatwe chwytanie. Drewniana cysterna wpasuje się w infrastrukturę drogową tworzoną przez dziecko, a będąc pojazdem tematycznym, nauczy malucha nowego rodzaju samochodu. Zabawka doskonali małą motorykę i wpływa na koordynację ruchową dziecka. Sprzyja jego aktywności, ucząc najbardziej podstawowych zachowań na drodze.

Zabawka została wykonana ręcznie i jest barwiona naturalnymi bejcami. To produkt ekologiczny, wolny od wszelkich szkodliwych substancji. Cysterna odpowiada standardom UE oraz spełnia wymogi bezpieczeństwa zabawek. W przypadku zabrudzenia należy przecierać ją wilgotną szmatką lub umyć płynem do dezynfekcji zabawek.

Wymiary produktu

15,0 × 5,0 × 8,0 cm

Cechy zabawki

  • zabawka jest ręcznie wykonana z naturalnego drewna bukowego
  • barwiona naturalnymi bejcami
  • zabawka w 100% wyprodukowana w Polsce
  • produkt ekologiczny
  • zabawka wolna od wszelkich szkodliwych substancji
  • odpowiednia dla dzieci powyżej 1 roku życia

Certyfikaty

Zabawka odpowiada standardom UE (znak CE) oraz wymogom bezpieczeństwa zabawek (atest EN 71 na podstawie dyrektywy 2009/48/WE).

Użytkowanie

Zabawkę należy przecierać wilgotną szmatką lub myć płynem do dezynfekcji zabawek.

Kolor drewniany niebarwiony
Grupa wiekowa powyżej 12 miesięcy (12M+)
Sugerowane wg wieku Dla roczniaków, Dla 2-latków, Dla 3-latków, Dla 4-latków
Kraj produkcji Polska