• Cieżarówki i pojazdy budowlane

Ciężarówka z kulą wielką, która ciągle się obraca, wypisz wymaluj nasza drewniana, ręcznie malowana betoniarka. Składa się z samochodu oraz przyczepy, złożonej z kolorowych klocków, ułatwiających dziecku naukę kolejności barw w tęczy. Klocki umożliwiają tworzenie dowolnych konstrukcji.
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność Ostatnia sztuka!
Waga 0.7 kg.
69.00
Sporych rozmiarów drewniany samochód z podnoszonym kiprem i uchylną klapą na tyle. Świetnie sprawdzi się w transporcie klocków oraz ich kiprowania. Solidna konstrukcja i duża masa sprawia że jadąca i turkocząca wywrotka zaimponuje nawet kilkuletnim dzieciom. Koła posiadają opony, alby zwiększyć kontakt z podłożem i polepszyć ruch pojazdu. Silnik, koła oraz lampy są kolorowane i lakierowane, zderzak, podwozie i naczepa są zrobione z surowego drewna. Naczepa stanowi integralną część wywrotki.
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 2 sztuki lub więcej
Waga 1.2 kg.
119.00
Masywny drewniany pojazd z odpinaną naczepą z balami. Dostarczy Twojemu dziecku mnóstwa radości i ciekawych pomysłów do zabawy. Ciężarówka składa się z kabiny oraz naczepy. Koła posiadają opony, alby zwiększyć kontakt z podłożem i polepszyć ruch pojazdu. Silnik, koła oraz lampy są kolorowane i lakierowane, zderzak, podwozie i naczepa są zrobione z surowego drewna.
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 2 sztuki lub więcej
Waga 1.6 kg.
129.00
Drewniany pojazd tematyczny. Posiada malowany i lakierowany korpus oraz naturalną odpinaną naczepę z drewnianymi balami, która doskonale skręca razem z pojazdem. Idealnie wpasuje się w infrastrukturę drogową tworzoną przez Twoje dziecko.
Wysyłka w ciągu 24h
Dostępność 2 sztuki lub więcej
Waga 0.25 kg.
39.00